ОЗДОРОВЧІ ПРОЦЕДУРИ

    Для людей схильних до захворювань суглобів, органів дихання, гіпертонічної хвороби наш SPA центр пропонує:

51810

ПАРАФІНОВІ АПЛІКАЦІЇ

    Це одне з напрямків фізіотерапії, при якому на шкіру впливають теплом за допомогою розплавленого парафіну. При проведенні процедури парафінотерапії відбувається:

– Активне зволоження,  живлення та  пом’якшення
– Поліпшення мікроциркуляції, оновлення та загоєння
– Очищення і виведення шкідливих речовин, токсинів
– Омолодження, усунення зморшок і набряків
– Підвищення еластичності і пружності шкіри
– Відновлення водного балансу шкіри
– Підвищення тонусу судин і м’язів
– Стимуляція імунітету і кровообігу
– Загальна, зміцнює і  має розсмоктуючу дію

ГРЯЗЬОВІ АПЛІКАЦІЇ

    Для процедур грязелікування ми використовуємо грязі озера Сиваш, які здавна відомі своїми цілющими властивостями. Після декількох років досліджень вчені підтвердили, що бруду Сиваша позитивно впливають на імунну систему, а тому допомагають організму справитися з багатьма хворобами.

DSCN1001

АРОМОТЕРАПІЯ

      Аромотерапія – це спосіб підтримки і поліпшення здоров’я і зовнішнього вигляду, заснований на вдиханні ефірних масел, які мають широкий спектр косметичної та лікувальної дії, так як в їх склад входить безліч активних речовин.

Соляная комната

ГАЛОТЕРАПІЯ
(ПОСЛУГИ СОЛЯНОЇ КІМНАТИ)

    Відпочинок в поєднанні з лікувально-профілактичним ефектом в соляній кімнаті виготовленої з натуральної солі з трьох родовищ: Слов’янське, Артемівське і сіль озера Сиваш. Знаходження в соляній печері вкрай благотворно впливає на імунітет і допомагає протистояти респіраторним захворюванням. У період застуд можна не боятися за своє здоров’я! Відвідування соляного грота показано людям із захворюваннями дихальної системи.