МАСАЖ - УНІВЕРСАЛЬНИЙ СПОСІБ ЗМІЦНИТИ ТІЛО І ДУХ

    Масаж – це розслаблюючі руки масажиста, релаксація і відновлення організму як у фізичному плані, так і в моральному. Під час процедури масажу створюються сприятливі умови для розслаблення. У масажних кабінетах підтримується комфортна температура.
В середньому, для досягнення бажаного результату, необхідний комплекс з 10 процедур

Массаж

ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ

  Масаж всього тіла вважається однією з найбільш корисних і ефективних процедур як для нормалізації здоров’я так і для поліпшення настрою. Саме вплив на м’язи приносить розслаблюючий ефект, благотворно впливає на стан нервової системи.

ЗОНАЛЬНИЙ МАСАЖ

  Це локальний масаж в ході якого опрацьовуються конкретні зони в залежності від потреб. Зональний масаж сприяє розслабленню, дозволяє зняти напругу і біль, позбавитися від хронічної втоми, поліпшити обмінні процеси в організмі.

med

МЕДОВИЙ МАСАЖ

  Медовий масаж – це процедура з використанням меду, яку роблять на різних ділянках тіла: спині, животі, стегнах і так далі. Мед використовували для б’юті-процедур ще в Стародавньому Єгипті та Китаї. Він покращує кровообіг, живить шкіру, ефективний при схудненні і усунення целюліту.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

    Дія антицелюлітного масажу направлено на посилення кровопостачання і лімфотоку в целлюлітних зонах, зняття набряклості і зменшення жирових відкладень. Особливий алгоритм проведення процедури передбачає позбавлення організму від токсинів і шлаків, прискорення метаболічних процесів на клітинному рівні і зменшення жирових клітин в обсягах.