Slider

Еко-відпочинок в готельному комплексі «Райський сад»

    «Райський сад» розташувався на самому березі Азовського моря, в екологічно чистому районі далеко від шуму великих міст і промислових підприємств.

Але «Райський сад», це не тільки відпочинок біля моря, з любов’ю до наших гостей ми подбали про те, що б час, проведений у нас принес Вам максимум користі.

ЦІЛЮЩА СИЛА ВОДИ В ГОТЕЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ «РАЙСЬКИЙ САД»

    Готельний комплекс повністю забезпечений водою з власної артезіанської свердловини глибиною 110 метрів. Цілюща, м’яка вода має лікувальні властивості, сприяє гарному травленню і надає благодійну вплив на шкіру. В 2021 році свердловина готельного комплексу «Райський сад» пройшла всі етапи сертифікації.

МЕНЮ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.

    Наш сад налічує понад шістсот плодоносних фруктових дерев: вишні та черешні, яблука і груші, сливи, персики, абрикоси і навіть інжир. Все літній достаток до столу нашим гостям. У теплицях ми вирощуємо для Вас зелень петрушки, кропу, базиліка і руколи.

Здорове харчування – основа гарного самопочуття і гарного настрою. Ресторан «Ноїв Ковчег» пропонує Вам здорове меню з натуральних продуктів, вирощених на херсонській землі. Ми дбаємо про здоров’я наших гостей і пропонуємо виключно свіжі, корисні і смачні страви.

Нашим завданням є забезпечення найбільш приємний і корисний відпочинок на Азовському морі!