Дитяча анімація в готельному комплексі «Райський сад»

      Для гостей, які відпочивають з дітьми, анімація допоможе перетворити дитячий відпочинок в справжнє свято.
Аніматори готельного комплексу Райський сад – справжні професіонали, що володіють терпінням, тактом, артистизмом та розбираються в особливостях психічного розвитку дітей і вміють знаходити вихід з будь-якої несподіваної ситуації. Вони знайдуть підхід до будь-якої дитини і подарують їй тільки позитивні емоції.
У розпорядженні аніматорів інфраструктура готельного комплексу і все необхідне, щоб анімаційні програми проходили максимально весело.

ДИСКОТЕКИ ТА СВЯТА

   В Райському саду щодня проводяться дитячі дискотеки. Відкритий майданчик і веселий настрій аніматорів створять у дітлахів відчуття свята, а спеціально підібрана музика допоможе розкритись навіть найбільш сором’язливим діткам. 

Дитяча анімація входить в вартість відпочинку.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ

      Приміщення дитячого клубу обладнано кондиціонером, столами і стільцями для малювання, ліплення або настільних ігор. Для перегляду мультфільмів і освітніх передач є великий телевізор. А підлога клубу застелена м’яким і безпечним покриттям.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

  Просторий дитячий майданчик, розташований в тіні, стане чудовим місцем для проведення рухливих ігор, різних спортивних змагань, веселих руханок, цікавих квестів. Майданчик повністю побудован з дерева і є абсолютно безпечним.